АРК Інформ

Ми оголосили справжнє сафарі на російські та білоруські гроші,- Євгеній Єнін

Ми оголосили справжнє сафарі на російські та білоруські гроші,- Євгеній Єнін
274542 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про відчуження майна екс народного депутата на користь держави та хід проведення спецоперації «Актив» перший заступник міністра внутрішніх справ України розповів у прямому ефірі всеукраїнського телемарафону #Uaразом.

Євгеній Єнін наголосив, що органи поліції використовують усі інструменти, які надає закон. Окремо він подякував народним депутатам за підтримку ініціатив на цьому напрямку, адже спільними зусиллями українці змушують росію платити за ті звірства, які вона чинить в нашій країні. 

«Ми оголосили справжнє сафарі на російські та білоруські гроші. Наші слідчі вже вилучили легкий гвинтокрил та реактивний літак бізнес-класу на суму 1,1 млрд. гривень. Оскільки  не могли собі дозволити, щоб ці летальні апарати просто припадали десь пилом, тому вони запрацюють для наших воїнів і нашу спільну перемогу. Проте на цьому наша підтримка ЗСУ не завершується. Окрім літака і гвинтокрила, слідчі вилучили вантажівки, легковики і іншу техніку на загальну суму понад 200 млн. гривень, більшу частину з яких вже передали наших військовим».

Окрему увагу перший заступник міністра внутрішніх справ приділив спецоперації "Актив". Під час її проведення правоохоронці виявляють активи громадян рф та рб, після чого передають виявлені кошти для потреб ЗСУ. 

«Вже поставлено на фінансовий контроль операції понад 7 тисяч резидентів, що мали господарські відносини з росією чи білоруссю. Як результат – попереджено виведення коштів на суму до 200 млрд. гривень до вказаних країн. Робота в даному напрямку триває», - додав Євгеній Єнін.

mvs.gov.ua

Теги: Євгеній Єнін,Операція Актив,активи,Активи рф,МВС,Міністерство внутрішніх справ України, ЗСУ
Мої відео